Futbalová federácia Austrália: už žiadne ponuky pre udalosti FIFA, kým ‘overhaul’

Austrália odložila svoju ponuku na Svetový pohár žien do roku 2023, kým sa FIFA nevypracuje ako globálny futbalový riadiaci orgán, ktorý sa odvíja od korupčného škandálu. Futbalová federácia Austrália (FFA) vyhlásila svoj zámer Ale pred necelým dňom, ale jeho neúspešná ponuka pre mužský turnaj v roku 2022 prešla obnovenou kontrolou od zatknutia viac ako desiatky bet365 manažérov futbalu a médií za korupciu. Volatilné prostredie, FFA nemôže uvažovať o ponuke na žiadne turnaje FIFA, “uviedol FFA vo vyhlásení v utorok.

” FFA objasnil, že je potrebná veľká reforma.Problémy FIFA sú hlboko zakorenené a spletené v kultúre, ktorá sa rozvíjala po celé desaťročia. “Do tej doby, kedy je existujúci model riadenia prepracovaný, je ťažké si predstaviť okolnosti, za ktorých FFA posunie Austráliu dopredu “Austrália úspešne podala ponuku a hosťovala ázijský pohár v januári, ale získala len jeden bet 365 hlas za Svetový pohár v roku 2022, ktorý bol kontroverzne udelený Kataru, malej krajine na Blízkom východe s horúcou horúcou letou a Žiadna tradícia futbalu.

Ponuka pre rok 2022 je medzi niekoľkými majstrovstvami sveta, ktoré sú predmetom vyšetrovania zo strany USAA švajčiarske úrady za obvinenia z podplácania. Národná polícia skúma ponuku Austrálie v roku 2022, ktorú minulý rok kritizovala vlastná etická komisia FIFA v súhrne dôležitého vyšetrovania všetkých uchádzačov o turnaj a 2018 finálov udelených Rusko.

Miestny zákonodarca Nick Xenophon tiež vyzval na parlamentné vyšetrovanie ponuky Austrálie.

Prezident FFA Frank Lowy bol pod tlakom miestnych médií, aby odstúpili, Ale trvá na tom, že ponuka krajiny bola čistá. Austrálsky futbalový supremo takisto povedal, že by privítal parlamentné vyšetrovanie neúspešnej ponuky krajiny na Majstrovstvá sveta v roku 2022 uprostred pretrvávajúceho korupčného škandálu, ktorý zaujal FIFA.

>

Austrálska ponuka na 2022 finále, ktoré boli udelené Kataru, sa vyšetruje národnou políciou v dôsledku zatknutia viac ako desiatky manažérov futbalu a médií za korupciu bet365 bonus minulý mesiac.

“Samozrejme By bolo pripravené na c O-operovať, “povedal futbalový fanúšik Austrália Lowy Austrálsky Sky News v rozhovore v utorok, keď sa pýtali na výzvy na senát vyšetrovať ponuku.” Spolupracovali sme s AFP (austrálsky Federálna polícia), s (bývalým vyšetrovateľom FIFA Michaelom) Garciou, s vládou, s CONCACAFom, “povedal s odkazom na regionálne riadiace orgány pre futbal v Karibiku, Severnej a Strednej Amerike. > “Ktokoľvek, kto má záujem, môže prísť a opýtať sa na akékoľvek otázky a my im poskytneme informácie.

” Ak majú záujem, môžu urobiť ďalšie otázky. ”

Austrálsky minister športu Sussan Ley povedal minulý týždeň, že vláda nemôže zvážiť zaviazanie verejných peňazí k akejkoľvek budúcej ponuke pod dohľadom FIFA až do veľkej reformy správy globálneho futbalu.

read more: http://bet-no.com/blatter-caka-na-prezidentsky-hlas-fify-kedze-dyke-podporuje-bojkot-svetoveho-pohara-uefy/