Otevírací výstřelů v Jižní Africe s comeback diskuse Graeme Smitha

Smithovy pohádky – že by mohl použít Ligu mistrů mistrů ke spuštění návratu – pravděpodobně přijde na nic. Jednoduše vyzdvihují akci Dubai, která se koná od 28. ledna do 14. února, což je na konci anglického turné. Představa, že pár lidí, kteří se v turnaji Twenty20 rozpoutá staré Bet365 superhvězdy v turnaji Twenty20, odemkne pověření o návratu do Jižní Afriky proti Novém Zélandu v příštím srpnu je fantazijní.Ale myšlenka určitě nikdy se objevily, pokud Jižní Afrika byli schopni zaplnit díru vlevo Smithem, který odešel v březnu 2014 s 9,265 zkušebních jízd s jeho jménem.

V úvodních pálkaři bude mít klíčovou roli v seriálu v Jižní Africe, která začíná v Durbanu na Boxing Day. Hráči Anglie, kteří slavili Vánoce předčasně, vyrazí ve čtvrtek. Tato série bude poskytovat jasný kontrast k těm, obě země se v poslední době zažili.

Bet365 Cesko -Bonus čeká na Vás

V Jižní Africe role otvíráky je udržet své Bet365 prvotřídní pálkaři, Hashim Amla a AB de Villiers, chráněné před novým míč tak dlouho, jak je to možné.Při absenci monumentální postavy, jako je Smith, je to pravděpodobně boj. Muži v majetku jsou Dean Elgar a Temba Bavuma. Elgar je 28 let starý ležák, který hrál 21 testů v průměru 34. Zvýšil pořadí, protože to bylo místo, kde se uvolnilo místo v národním týmu. Bavuma, 25 let Ve věku a ve výšce 5ft 3in, je dalším konvertovaným otevírákem, který vyhýbal se svým agresivním instinktům, když zaznamenal 34 bodů z 117 koulí v posledním testovacím setu v Dillí (i když jeho stávková rychlost překonala všech ostatních batsmenů v tomto pozoruhodném, avšak naprosto Bet365 marném blokádě ). Pravděpodobné alternativy jsou zhruba ve stejném věku jako Smith, ale chybí jeho obrovské zásoby zkušeností.Stephen Cook, 33 a syn Jimmy, a Andrew Puttick, 34, mají impozantní domácí rekordy, ale ani nikdy hrál mezinárodní utkání.

Alespoň England jeden bankéř v horní části pořadí. Alastair Cook, který vždy otevřela odpalování má rekord, který je téměř Bet365 totožný s Smitha, ale ještě není připravený na Masters Ligy mistrů. Který doprovází ho ještě musí být rozhodnuto, a tak tomu bude i nejsložitější téma pro cestovní selektorů.

Cook má více partnerů, než Tony Curtis (nezaměňovat s Timem, který otevřel odpalování pro Worcestershire A před pár Unibet sazky online desítkami let).Tentokrát dva ze Alex Hales, Nick Compton a Gary Ballance bude pravděpodobně zaujímat pozici NO2 a NO 3 v týmu Anglie, se James Taylor pravděpodobně Bet365 zasunout v pět hodin.

Hales je favoritem, kdo as Kuchařské partner, když budeme vědět víc, když Anglie oznámit svůj nastoupit ve Potchefstroom dne 15. prosince, místo konání první ze dvou třídenních zahřívacích zápasů. Byl na pokraji na chvíli a on nabízí agresivní kontrapunkt k Cook. Ale existují pochybnosti o jeho techniku pro Test kriketu, které Bet365 existují v rámci Anglie tábora i mimo něj.

Hales je tučně výběr a Trevor Bayliss má sklon se často jeví jako pokrčení ramen následovaný položil-back „dobře, pojďme zjistit.“Compton nabízí alternativu a na rozdíl od Ballance, má tu výhodu, že má zkušenosti s otvírákem stejně jako No3. Tam je hlavolam. – pokud Andrew Strauss zvažovat přichází z důchodu.