Vůch pyká za prostredník, zaplatí desaťtisíce: Prestrelil som, mrzí ma to

Prestrelil a dobre to vie. Egon Vůch sa Liberci ospravedlnil za nemiestnu reakciu, keď nebol nominovaný na duel so Slaviou. V áčku zostáva s podmienkou, klub mu naparili pokutu. “Mrzí ma to,” povedal vinník. A hlavne, záložník si sťažil pozíciu. Do jari šiel totiž s tým, aby ukázal, že v lete do neho stojí investovať, na severe hosťuje z Plzne. “Po tomto extempore toho musia ukázať oveľa viac,” tvrdí športový riaditeľ Slovana Jan Nezmar.

Predstúpil pred vedenie klubu i spoluhráčov a ospravedlnil sa za svoju reakciu na sociálnej sieti. Tam Egon Vůch umiestnil zdvihnutý prostredník po tom, čo nebol nominovaný k zápasu so Slaviou.S vetou, že je to úbohosť.

“Určite som prestrelil tým, čo som zverejnil a napísal. Bol som v takých emóciách, že som si ani neuvedomoval, čo môžem Unibet kurzova nabidka spôsobiť a aký to môže mať vplyv, rovnako to, ako zlú reklamu si urobím. Mrzí ma to, nemyslel som to tak, “kajal sa Egon Vůch, ktorý sa zároveň dozvedel aj výšku trestu.

” Egon dostal pokutu. V rámci A-mužstva bude ďalej fungovať s podmienkou a potom ešte dostal špecifický trest, niečo v podobe verejne-prospešných prác, “prezradil športový riaditeľ Liberca Jan Nezmar.

Podľa informácií denníka Sport sa finančné sankcie počíta v rádoch desiatok tisíc korún.Dodatočným trestom je práca v klube s mládežou. “Mal by som byť tento týždeň každý deň na ich tréningu. Neberiem to však ako trest, “špecifikoval hriešnik.

Kauza uzavretá, lenže následky prchkého správanie môže technický stredopoliar pocítiť aj v lete. Prečo? Na severe Čiech hosťuje do konca tejto sezóne z Plzne a nie je zatiaľ isté, či bude u Nisy pokračovať. Za šikovného hráča by musel Slovan Viktórii zaplatiť zhruba šesť miliónov korún.

“Do jari išiel v pozícii, že nám musí športovo ukázať, že má cenu do neho peniaze investovať.A samozrejme tymto extempore sa jeho pozícia sťažila a musí toho ukázať oveľa viac, “vysvetlil Nezmar.

Egon Vůch opustil deň pred zápasom so Slaviou tréning a tréner Jindřich Trpišovský ho potom k sobotňajšiemu zápasu nenominoval. “Po troch minútach kvôli zdravotným problémom odišiel z tréningu, neabsolvoval ho a tým pádom pre mňa nebol pripravený na stretnutie a nominácie sa ho teda netýkala. Ako má skraty na ihrisku, tak je niekedy má aj v súkromí, niekedy rýchlejšie činí, ako myslia, “povedal Trpišovský, ktorý má s Vůchem špecifický vzťah.Viedol ho už ako dorastencov v Bohemians 1905 a dokonca mu zachraňoval kariéru pred predčasným koncom, za 80 tisíc dohodil do treťoligovej Hlavica.

“Ospravedlnil som sa aj pánovi Trpišovskému, určite som to tak nemyslel,” uzavrel Vůch. Do životopisu si však zapísal ďalší prúser.

read more: http://stavky-home.com