Recenzja LVbet

Historia

Pierwszy punkt przyjmowania zakładów rosyjskiego biura bukmacherskiego “LVbet” został otwarty latem 1994 roku w Moskwie. Po raz pierwszy firma zaczęła obstawiać w Internecie w 2001 r. Na stronie internetowej w strefie domeny .com, ale po zakazie uprawiania sportów w Internecie w Rosji w 2007 r. Strona ta została sprzedana inwestorom zagranicznym.

W 1999 r. Uruchomiono program partnerski “LVbet”. W 2004 r. Bukmacher był jednym z pierwszych, którzy oferowali zakłady na wydarzenia sportowe – na żywo. Do roku 2011 liczba punktów przyjmowania biur przekroczyła 1 tys. W całej Rosji, a gwałtowny wzrost nastąpił w okresie po ponownym licencjonowaniu bukmacherów w 2009 roku. W 2014 r. W klubach spółki pojawiły się tzw. Terminale bet-pokojowe, umożliwiające klientom dostęp do ich osobistego konta i obstawianie bez kontaktu z kasjerem i powiązanymi kolejkami. W pracach Stavkomatu BC “LVbet” wykorzystuje technologię własnego projektu – “FONAPS”.

Od lutego 2016 r. Firma ta jest członkiem niezależnej organizacji “Association of Betting Companies”. Tymczasowo był członkiem pierwszego SRO.

BC LVbet rozpoczął przyjmowanie zakładów online recenzja lvbet w listopadzie 2016 r. I ogłosił pełne uruchomienie interaktywnego bukmachera w lutym 2017 r.
Nasz czas

Rosyjski bukmacher “LVbet” akceptuje zakłady sportowe za pośrednictwem strony internetowej w strefie domeny .ru oraz w centrach akceptacji stawek za grunt, które na początku 2017 r. Przekroczyły 1 tys. W miastach 75 regionów Rosji – jest to największa sieć bukmacherów w kraju. Stawki przyjmowania tego BC są również przeprowadzane w innych krajach WNP.

LLC F.N.N. (nazwa prawna) jest zarejestrowana w Moskwie pod adresem: 127562, ul. Dekabristov, d. 8.

Uwaga: rosyjski bukmacher LVbet dziś nie ma formalnego związku z bukmacherem internetowym LVbet ze stroną w strefie .com.
Bonusy

BC “LVbet” oferuje swoim klientom udział w promocji “Zredukowana Ekspresja”. Zgodnie z warunkami oferty, jeśli gracz postawi zakład na ekspresie 6 lub więcej zdarzeń, gdzie współczynnik każdego wyboru jest nie mniejszy niż 1,60, i w tym wyrażeniu wszystkich zdarzeń z wyjątkiem jednej gry, kwota zakładu jest zwracana klientowi. Promocja nie dotyczy łącznych stawek typu “system”.