Vysoké stávky pre padlú UFC hviezdu Jon Jones tak vnútri osemuholníka, ako aj vonku

Nadaný, zmätený a zvrhnutý 28-ročný šampión ľahkej ťažkej váhy UFC sa minulý týždeň údajne zúčastnil na pretekárskom preteku v prijatom rodnom meste Albuquerque v Novom Mexiku, pričom dostal päť pohyblivých porušení, ktoré poslali Jonesa do bet365 karosérie tirade Proti Jasonovi Brownovi, dôstojníkovi, ktorý ho pretiahol. Nič z toho nemá za následok pristátie osoby vo väzení, ale súdne príkazy a oddelenie korekcie New Mexico, ktoré spravuje 18-mesačnú skúšobnú skúšku Jonesu vydanú po nehode úrazu a úrazu spôsobenom úrazom pred rokom, nie sú Čo by sa malo vynechať.

Pridanie ďalšej nevervenej anekdoty k ságovi chlapcov z Jonesu z Rochesteru, New Yorku, bojovník Jon, sa vedel takým spôsobom mimo klietky, Ho do vnútra.Zdá sa, že frustrujúce fakty o Jonesovej náchylnosti na zlú voľbu sú jedinou prekážkou jeho Bet 365 celodennej veľkosti.

Menej ako štyri týždne pred jeho plánovaným návratom do osemuholníka – prvý zápas pre Jonesa po 15 mesiacoch vystavujúcich život a zmenu mesiacov – Jones čelí starému nemesisovi. Nie je to bežný opasok Daniel Cormier, ktorého Jones zrejme skutočne pohŕda, ale niečo významnejšie a hrozivejšie: nepokoj jeho vlastnej tvorby. Premýšľajte nad tým, čo sa v Jonesovej mysli muselo robiť, Čo je normálna časť dňa pre mnohých mladých mužov po celej Amerike. Jones cítil, že policajt z oddelenia, z ktorého doslova bežal, bol pre neho nespravodlivý. Tak vyhnal.Možno Jones reagoval na skutočnosť, že tu bol, triezvy, dostal sa za to, že oživil motor jeho Corvette, malý Bet365 bonus zásah v porovnaní s ostatnými na jeho životopis. Mohol by byť Jones vie, že nemá žiadne lano, s ktorým by si mohol hrať, a iný skurvenec by mohol byť ten, ktorý ho draho stojí – napríklad dve noci uzamknuté uprostred tábora, zrušený boj alebo akosi kariéra – tak Štekal a obviňoval zo seriálu, ktorý sa hodil na postihnutého a privilegovaného človeka. Koniec koncov, dostal iný pas, keď bol vo februári odvolaný a nepodaril sa mu predložiť licenciu, registráciu alebo doklad o poistení. Ale nie tentoraz.

Ak sú tvrdenia pretekárskych pretekov pravdivé – Jones to určite nepomyslel – detský akt sa mohol zmeniť na oveľa viac dospelých.Stavy sú pre Jonesa najvyššie, zatiaľ čo musí zostať zameraný na to, aby zostal triezvy, o ktorom vieme, že nebol pred prvým bojom s Cormierom. Zo všetkých miest, kde mohol Jonesova frustrácia prísť, Dúfa, že konečne si uvedomil, čo je v stávke. Ale potom sa čudujete, prečo by poháňaný človek s hrozným záznamom o jazde Bet365 stavky toľko, čo visí v rovnováhe, by sa skrutkoval v rýchlych autách s veľkými motormi. Pre niekoho tak horľavého, ako je Jones dokonca zodpovedný za jeho vlastnú prepravu v tomto bode?

Jones už vydal svoju mickú. Nie je veľa ľudí. Menej je povolených viac ako jeden. Sľúbil, že sa stane triezvy. Páčilo sa mu hovoriť s deťmi a našlo motiváciu rôznymi spôsobmi.Jones má schopnosť vyvolávať súcit a dostal sa von z väzenia bez karty a napriek tomu, tri týždne pred UFC 197, dráma zostúpila na ďalšiu jednu z jeho bojov. Očakávam Jonesovu rematch s Cormierom Čo sa stane hlavne preto, že história to naznačuje, a ak ľahké heavyweights urobia náskok, mali by priniesť jednu z najlepších zápasov roka. Avšak pri šancu na vypustenie plynu z Jonesa v boji proti UFC 197 v Las Vegas, nie je všetko stratené. Existuje viac ako niekoľko bojov v apríli, zaneprázdnený mesiac pre MMA po celom svete, stojí za pozornosť pozorne.Ben Rothwell (36-9) v Junior dos Santos (17-4)

“Big” Ben sa valí a má štyri priame prestávky, vrátane ohromujúceho tlmenia Joshe Barnetta. Rothwell nikdy nevyzeral lepšie a víťazstvo prináša nepravdepodobný titul na svetlo.JDS odvrátil svoje kolesá od neúspešného rematchu s Cainom Velasquezom, striedajúcimi sa výhry a stratami. Porážka pre Rothwella by JDS 3-4 od roku 2012, ale víťazstvo ho umiestni priamo na vrchole zoznamu pre presvedčivé zápasy. Stretávajú sa v Záhrebe, Chorvátsko, na UFC Fight Night 86, 10. apríla.Ben Askren (14-0) v Nikolay Aleksakhin (17-3) Ben Askren bol dusivý welterweight, a pre niekoľko Rokov považovaných za najlepších zmiešaných bojových umelcov pôsobiacich mimo UFC. Teraz americký zápasník sa pohybuje až do hmotnosti 185 libier ako reakcia na pravidlá znižovania hmotnosti zavedené ázijským promótorom MMA One FC v dôsledku smrti bojovníka z dehydratácie. Askren prevezme ďalších 170 libier v ruskej Nokilay Aleksakhin, 15. apríla v Manile, v titulnom zápase “welterweight” na 185 libier.Jednotné pravidlá nemusia platiť. Daniel Belluardo (5-0) v A.J. McKee (3-0)

Stíhač, ktorý sa pozerá, je McKee, syn dlhoročného súpera Antonio McKee. AJ bol vyrastal v telocvični a počas troch bojov preukázal plynulosť jeho dokončovacej schopnosti, ktorá naznačuje veľké veci. 21-ročný Belluardo z Milána, ktorý je oveľa bližšie k hostiteľskému mestečku Bellator 152 v meste Torino v Taliansku, ako rodné mesto McKeeho v Long Beach v Kalifornii, nestratil nikomu podobnému americkému. Belluardo môže urobiť obrovské vyhlásenie pre taliansku MMA, ak nájde spôsob, ako zvíťaziť.Khabib Nurmagomedov (22-0) v Tony Ferguson (20-3)

Či už Jones bojuje s Cormierom tento mesiac, tento zápas Z ľahkej váhy je moja obľúbená súťaž prichádza. Nurmagomedov nebol za dva roky bojoval a UFC mu nepriniesol žiadnu výhodu tým, že mu vyhovoval s bzzsaw, ktorý je Tony Ferguson.Otázky týkajúce sa kruhu a zranenia len zvyšujú očakávania. Dagestanský medveď zápasník dosiahol najlepšie na 155, vrátane súčasného šampióna Rafael dos Anjos, ale Ferguson prináša s ním do boja nejaké pichľavé veci a malo by to znamenať obrovské množstvo MMA na FOX, keď UFC sa chystá do Tampy, Fla., 16. apríla. Andrey Koreshkov (18-1) v Benson Henderson (23-5)

Keďže Ben Askren odišiel, divízia Bellator welterweight pomaly získala trakciu , Bývalý šampión ľahkej váhy UFC Benson Henderson očakáva, že ho bude nasledovať, keď robí jeho debut v zvončeku v Mohegan Sun v titulnej výzve proti talentovanému kedysi zbitému titulu Andreyovi Koreshovovi. Hovoril som s Hendersonom v stredu a vyjadril, koľko by chcel byť prvým šampiónom WEC, UFC a Bellator.Víťazstvo nad Ruskom 22. apríla v Uncasville, Connecticut, by znamenalo prvý titul Henderson na 170 libier. Keby si Koreshkov ponechal, bolo by dôveryhodné k myšlienke, že trieda welterweight Bellarovej triedy post-Askren stojí za to venovať pozornosť. Mal by to byť zábavný boj.Demetrious Johnson (23-2-1) v Henry Cejudo (10-0) Dajte alebo zavrieť čas pre Henry Cejudo, zlatú medailu vyhrať zápasník pre USA v Jeho kariéra bola veľmi pozorne zvládnutá. Spracoval ho starostlivo dostatočne pre Demetriusa Johnsona, ktorý by mohol byť v tejto chvíli veľmi dominantným bojovníkom v tomto športe? Atléticky Cejudo sa môže merať. Závažne môže robiť nejaké veci. Pokúsil sa to zmiešať, ale v osemročia sa nenachádzal v pohode. Johnson je vo svojom prístupe vedecký a presný vo svojich výsledkoch.Nikto nezmieňuje úrovne lepšie. “Mighty Mouse” versus Olympian, zábavné veci v Las Vegas 23. apríla.

zdroj: https://www.flickr.com/photos/141606146@N05/35700094221